IGLU Battery – energijos kaupiklis, saugantis sugeneruotą energiją (iš saulės baterijų, vėjo jėgainių) arba kaupti elektros energiją iš tinklo tiekejo.

IGLU Battery leidžia efektyviau valdyti generuojamos ir vartojamos elektros energijos srautus, kas stipriai sumažina išlaidas elektros energijai.

Moderni baterija kaupia saulės elektrinės gaminamą energiją. Atsiradus poreikiui įsigyti energijos iš tinklo tiekėjo, galėsite tai padaryti už mažesnę kainą ir naudoti sukauptą energiją, kai tarifas pakils.

IGLU Battery gali veikti kaip rezervinis maitinimo šaltinis, užtikrinantis elektros energijos tiekimą net ir dingus elektros energijai. Galite sujungti keletą kaupiklių didesnei galiai, užtikrinant visos šeimos poreikius.

IGLU Battery – pažangi energijos kaupimo sistema, kurią sudaro aukštos kokybės ličio baterijų kaupiklis ir hibridinis inverteris. Kiekvieną komponentą galite įsigyti atskirai, tačiau įsigijus visą įrangą būsite užtikrinti, kad sumontuota naujausia įranga ir taip išvengsite prietaisų atnaujinimo ateityje.

IGLU Kadlu LV techninės savybės

Nominali galia

10 kWh

Svoris

apie 120 kg

Celių tipas

CATL LiFePO4 100Ah

BMS

Integruota pažangi BMS kontrolė

Eksploatacinė garantija

10 metų

Veikimo temperatūra

-20 °C iki +50 °C (įkrovimas: -0 °C iki +45 °C)

Nominalią galią galima didinti

iki 50 kWh

Tvari namų energija, kada Jums reikia.

Maksimalus saugumas

Patikima kokybe

Lankstus pritaikymas

IGLU Kadlu LV (žemos įtampos)

Norite įsigyti IGLU Kadlu LV?

Jei turite klausimų, susisiekite!