Kodėl verta rinktis IGLU šilumos siurblius?

Inovatyvu

Šilumos siurbliai valdomi IGLU® Home programėle, kurioje galite nustatyti įvairius parametrus, bei sekti šilumos siurblio darbą. IGLU TECH teikia ir šilumos siurblio techninio aptarnavimo paslaugą, o tai leidžia atsiradusias technines kliūtis spręsti nuotoliniu būdu.

Patikimi

Šilumos siurbliai gaminami iš patikimų gamintojų komponentų, todėl prietaisai dirba efektyviai bet kuriuo sezonu. Siurbliai gaminami ir testuojami klimate, kur galimi iki 50 °C temperatūros pokyčiai, todėl užtikrinamas sklandus veikimas bet kokioje lauko temperatūroje . Atsiradusius techninius nesklandumus daugeliu atveju galima išspręsti nuotoliniu būdu prisijungus per IGLU portalą. Šilumos siurbliai – ilgaamžė technologija, kuri, tinkamai prižiūrima, patikimai tarnaus net kelis dešimtmečius.

Tvarūs

Atsinaujinanti energija, tai tarsi šilumos siurblių kuras, kuris naudojamas šilumai, vėsai ir karšto vandens paruošimui. Šilumos siurbliai gaminami iš aplinkai draugiškų komponentų, o korpusas iš metalo. Visos sudedamosios dalys patikrintos gamintojų laboratorijose. IGLU TECH tapo EHPA nare ir yra sertifikuota tarptautiniais ISO 14001 ir ISO 9001 standartais.

Saugūs

Šilumos siurbliai nenaudoja kenksmingo ir degaus kuro, todėl yra saugu prietaisą montuoti dažnai naudojamose patalpose. Šilumos siurbliams nereikalingas atskira vieta ar kambarys, priešingai, šie prietaisai gaminami standartinių dimensijų ir yra įmontuojami į įvairius baldus.

Naujausias IGLU TECH gaminys – IGLU® Charge.

Suplanuokite įkrovimo laiką

Nustatykite įkrovimo laiką sau patogiu metu, ar tada kai elektra pigiausia.

Ekonomiška

Inovatyvi elektromobilių įkrovimo technologija leidžia sumažinti automobilio eksploatavimo išlaidas.

Tvaru

Elektromobilių įkrovimo stotelės yra aplinkai draugiškas sprendimas.

Lengvai valdoma

Nemokama IGLU® Home programėlė leis valdyti nustatymus ir atrasti elektros vartojimo atskaitą.

Narystė EHPA

Esame pasiruošę Jums padėti, susisiekime:

Tel. nr. +370 655 53277

El. paštas: info@iglutech.eu